Tu odbywa się wszystko rutynowo ja choruje na choroby wewnętrzne np wątroba trzustka silna anemia neurologiczne ortopedyczne od dwóch lat nikt mi nie zaoferował badania kontrolnego a jak się upomniałam to p.Rafxyniak wypisała płatne mimo ubezpieczenia.corka choruje na niewydolność nerek nikt nie zainteresował się wystawieniem skierowania na kompleksowe badania a jak już zrobiła to nawet nikt okiem nie mrugnął a białko było 468 mg/dl poza tym oprócz Pani Niny to już tam nie ma komu leczyć pewnie przestarzała wiedzą a nowości ciężko przyjąć
